Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Extreme Pedia


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

1Counter Strike 1.6 Source  Empty Counter Strike 1.6 Source Sam Sept 11, 2010 2:00 pm

cubeklan

avatar
Moderator
Moderator
Acest joc este unul foarte popular in toata lumea, imi dau seama de asta pentru ca atunci cand vreau sa joc niste servere sunt full . El e doar de actiune . Daca esti nou te previn sa incepi cu BOTI de la incepator pana la Expert .

2Counter Strike 1.6 Source  Empty Re: Counter Strike 1.6 Source Sam Sept 11, 2010 2:09 pm

Kenia

Kenia
Fondator
Fondator
Şi eu am jucat, acuma nu mă prea pasionează, modurile mele preferate sunt:hns, surf şi deathrun. Very Happy

https://colorful-zone.forumgratuit.ro

3Counter Strike 1.6 Source  Empty Re: Counter Strike 1.6 Source Dum Sept 12, 2010 1:29 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
am jukat si io da mam plictisit si de el si de metin, acuma joc samp si need for speed world

4Counter Strike 1.6 Source  Empty Re: Counter Strike 1.6 Source Dum Sept 12, 2010 12:49 pm

cubeklan

avatar
Moderator
Moderator
de unde ai luat world ? da add la id : cube_klan

5Counter Strike 1.6 Source  Empty Re: Counter Strike 1.6 Source Dum Sept 12, 2010 5:38 pm

rares00

rares00
Membru
Membru
Counter Strike Source e tare daca sti sa joci, daca nu stii sa joci evident ca te plictisesti

6Counter Strike 1.6 Source  Empty Re: Counter Strike 1.6 Source Lun Sept 13, 2010 2:54 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
si io il jok si e sooper serverele sunt full tot timpu

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator 

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum