Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Extreme Pedia


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

1Need For Speed Carbon Empty Need For Speed Carbon Sam Sept 11, 2010 2:14 pm

cubeklan

avatar
Moderator
Moderator
Acest joc este unul dintre cele mai jucate jocuri fiind jucat pe : Console :
1.Wii
2.Xbox360
3.Nintendo64
4.Pe Mobil

Se joaca chiar si pe calculator.

Este foarte cautat pt ca :
1.Se poate juca online.
2.Ai un coechipier care te ajuta sa castigi in curse.
3.Are si politie ceea ce e fascinant.
4.Are grafica penala.
5.Ai niste bosi pe care trebuie sa ii bati pentru a le castiga teritoriile.

2Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Sam Sept 11, 2010 4:40 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator
Jocu asta lam avut, nu prea imi place mai fain most wanted si mai era unu super aa da shift Razz

https://colorful-zone.forumgratuit.ro

3Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Dum Sept 12, 2010 1:48 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
ador jocu asta mai ales dupa ce lam terminat cand lam invins pe darius si am terminat si cursele alea da mai tare e undercover
Very Happy pirat

4Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Dum Sept 12, 2010 1:50 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
sunt de acort cu tine kira shift pro street most wanted world underground sunt cele mai tari mai ales ca au free roam pursuit si masini tunate

5Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Dum Sept 12, 2010 5:46 pm

rares00

rares00
Membru
Membru
Da ai dreptate, si vad ca Kira esti la curent cu jocurile tari Smile cheers

6Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Dum Sept 12, 2010 6:33 pm

GoToSleep

GoToSleep
Moderator
Moderator
Lam Terminat;) Twisted Evil Cel Mai marfa e cand te bati cu ala in canion !!!!

7Need For Speed Carbon Empty Re: Need For Speed Carbon Lun Sept 13, 2010 2:46 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
va place pro street?

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator 

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum