Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Extreme Pedia


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

1Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Am si eu nevoie de ajutor :"> Joi Sept 16, 2010 10:24 pm

Dimy

Dimy
Moderator
Moderator
As vrea si eu un client de Metin2 privat nemodificat care sa suporte Toot ceea ce este legendar ... Si sa aibe Mc.txt Very Happy
Ms pt ajutor:)Id : poyson96@yahoo.com



Ultima editare efectuata de catre Dimy in Sam Sept 18, 2010 4:36 am, editata de 1 ori

2Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Re: Am si eu nevoie de ajutor :"> Vin Sept 17, 2010 2:34 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
are un prieten sati dau id?

3Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Re: Am si eu nevoie de ajutor :"> Vin Sept 17, 2010 8:22 pm

GoToSleep

GoToSleep
Moderator
Moderator
dami id tau!!!

4Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Re: Am si eu nevoie de ajutor :"> Sam Sept 18, 2010 1:28 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
nu mai suport jocu asta

5Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Re: Am si eu nevoie de ajutor :"> Sam Sept 18, 2010 2:49 am

GoToSleep

GoToSleep
Moderator
Moderator
bv

6Am si eu nevoie de ajutor :"> Empty Re: Am si eu nevoie de ajutor :"> Sam Sept 18, 2010 8:37 pm

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
id u meu este danyellmihai

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator 

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum