Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Extreme Pedia


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

1Configuratia Calculatorului Empty Configuratia Calculatorului Vin Sept 10, 2010 3:16 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator
Placa de baza: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Procesor: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Placa video: asus-ares/2dis/4gd5 4GB DDR5 850/4800 Mhz ETC ""daca vreti sa aflati mai multe cautati pe google sau intrebatima:P""
RAM: 12GB ECC DDR3/1333MHz
OS: Windows 7 Ultimate x64

Placa de sunet: ASUS- XOnar- Essence -ST, 7.1 Channel audio card with pci interface ETC
Placa de retea:Nam idee dar stiu ca ii foarte buna Wink)
Monitor: Sony - KDL60EX700AEP, Full HD ETC

Pret total: intre 4500-5000 EURO

Astept si pareri si detali despre PC-ul vostru Wink

La placa de basa si la procesor am pus un sait sa vedeti mai multe detali Wink eu de acolo am luat pc-ul Wink are orice iti doresti

https://colorful-zone.forumgratuit.ro

2Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Dum Sept 12, 2010 4:36 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
Placa de baza: Gigabite 4.680
Procesor: INTEL - code 2 duo 4 GHZ
Placa video:Nvidia GE force x 4000 1 GB RAM: 4,5 GB
OS: Windows 7 Ultimate

Placa de sunet:asus
Nam idee dar stiu ca ii foarte buna )
Monitor: BENQ T20IWA

3Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Dum Sept 12, 2010 4:37 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
nu este asa de bun ca al tau dar este bun pt ce am eu nevoie

4Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Mar Sept 14, 2010 8:50 pm

GoToSleep

GoToSleep
Moderator
Moderator
2x Post daniel:D

5Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Vin Sept 17, 2010 12:38 am

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
ce?

6Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Sam Sept 18, 2010 5:11 pm

GoToSleep

GoToSleep
Moderator
Moderator
ai postat de 2 ori sus:D

7Configuratia Calculatorului Empty Re: Configuratia Calculatorului Sam Sept 18, 2010 8:44 pm

D@niel_drifter

D@niel_drifter
Membru
Membru
si ce are????

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator 

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum